01 August 2018

Co u nás najdete?

 • Rýchly prístup k aktuálnym medicínskym informáciám, produktom a vzdelávacím službám spoločnosti Janssen - jasne a prehľadne na jednom mieste
 • Pozvánky na vzdelávacie akcie pre lekárov, prezentácie z vybraných odborných konferencií
 • Aktuálny prehľad o objeme poskytnutých plnení v rámci Transparentnej spolupráce (AIFP).

 

Hľadáte aktuálne informácie z vašej terapeutickej oblasti? Navštívte www.janssenMED.sk!

Predstavujeme vám nový online portál Janssen Medical Cloud (ďalej len JMC), ktorý je určený odborníkom v zdravotníctve. Vyplatí sa registrácia na novej platforme, ktorú sme pre vás usilovne ladili viac ako rok?  

JMC ponúka všetko o liečebných prípravkoch a vzdelávacích aktivitách spoločnosti Janssen pre lekárov z piatich terapeutických indikácií – schizofrénia, psoriatická artritída, psoriáza, Crohnova choroba, mnohopočetný myelóm, karcinóm prostaty.  

Každá terapeutická oblasť má svoju centrálnu stránku, ktorá združuje aktuálny obsah:

 • PRIPRAVUJEME – prehľad dôležitých informácií a pozvánok na vzdelávacie akcie či živé prenosy, u ktorých by ste nemali chýbať
 • PRODUKTY - podrobné a praktické informácie o indikáciách, dávkování a klinickej účinnosti jednotlivých prípravkov
 • ARCHÍV – knižnica dokumentov a prezentácií z vybraných odborných vzdelávacích akcií
 • DOKUMENTY NA VYŽIADANIE - vyberte si zo zoznamu chýbajúce informačné materiály či pomôcky - rádi vám ich zdarma odošleme na vašu poštovní adresu
 • ODKAZY na užitočné aplikácie a webové stránky na podporu pacientov

Skrátka na jednom mieste nájdete snadno to, čo hľadáte.

 

TRANSPARENTNÁ SPOLUPRÁCA

Návštevníci JMC získavajú automaticky prístup ku svojim informáciám Transparentnej spolupráce, kde nájdu priebežné hodnoty priameho a nepriameho plnena v rámci etického kódexu Asociáce inovativního farmaceutického priemyslu (AIFP). Návštevníci si môžu ľubovolne nastaviť súhlas či nesúhlas so zverejnením osobných údajov, prípadne si rýchlo vyžiadať konzultáciu k jednotlivým transakciám.

 

PREČO JE NUTNÁ REGISTRÁCIA?

Pretože sú odborné informácie určené len profesionálom zo zdravotníctva, prístup k JMC podlieha individuálnej autorizácii. Na výber ponúkame tri možnosti - všetky sú zdarma a bez akéhokoľvek záväzku:

 1. Prihlásením pomocou svojho profilu na sociálnej sieti FACEBOOKa
 2. Prihlásením pomocou svojho profilu na sociálnej sieti LinkedIna
 3. Založením vlastného online účtu spoločnosti Janssen

Naviac založením prístupu k portálu Janssen Medical Cloud získate prístup ku všetkým medicínskym online službám spoločnosti Janssen v celej Európe – aktuálne:

Jeden profil, jeden Janssen.

 

Neviete si rady s registráciou? Zobraziť nápovedu.

_________________________________

a - pre úspešné prihlásenie je vyžadovaná shoda u e-mailovej adresy vč. mena žiadateľa medzi profilom sociálnej siete a záznamom v databázi spoločnosti Janssen.